Zakładanie firmy elektrycznej

Firma elektryczna Żnin

Ostatnimi czasy zawód elektryka stał się bardzo popularny. Wiele osób decyduje się na przebranżowienie głównie ze względów finansowych. Dlaczego? Elektryk może zarabiać nawet do ośmiu tysięcy miesięcznie. Firma elektryczna – jak ją założyć? Jaki jest zakres usług firmy elektrycznej? Jakie uprawnienia są nam potrzebne do założenia firmy? Odpowiadamy!

Zakres usług

Firmy elektryczne Żnin zajmują się głównie zakładaniem instalacji elektrycznych. Są one najważniejsze i bardzo potrzebne w każdym pomieszczeniu. Ich odpowiednie założenie i zabezpieczenie nie jest wcale takie proste. Jak elektrycy to robią? Zakładają je, podłączają, naprawiają usterki, gdyż podejście do elektryki jest bardzo niebezpieczne dla ludzi, którzy nie mają z tym doświadczenia. Ta sama firma zajmuje się również zapewnieniem instalacji oświetlenia ulic, tworzeniem odpowiednich stacji transformatorowych oraz audytem zabezpieczeń różnicowoprądowych. Pomiary oraz konserwację instalacji elektrycznej w domu są potrzebne w każdym domu.

Czego potrzebujemy by założyć firmę elektryczną?

Otwarcie firmy elektrycznej Inowrocław nie jest proste i bezproblemowe, chociaż z pewnością nie jest też wymagające. Jedyne, co potrzeba to odpowiednie kwalifikacje zawodowe, które pozwolą nam działać w tej branży. Co ciekawe wcale nie są nimi studia. Wystarczy ukończyć odpowiednie kursy, aby móc zadbać o bezpieczeństwo klientów, móc naprawiać usterki i zajmować się zakładaniem elektryki.

Firma elektryczna Inowrocław

W zależności od profilu naszej działalności niezbędne jest uzyskanie uprawnień, które umożliwiają:

  • Dozór instalację  i eksploatację urządzeń, instalacji oraz sieci elektromagnetycznych (G1 – kurs elektryczny);
  • Dozór, instalację i eksploatację urządzeń, instalacji oraz sieci cieplnych (G2 – kurs energetyczny);
  • Dozór, instalację i eksploatację urządzeń, instalacji oraz sieci gazowych (G3 – kurs gazowy).